Březen 2013

Povídka ,,Rozhovor''-poslední kapitolka na připomenutí! :)

31. března 2013 v 21:28 | Maryka13
MALÉ PŘIPOMENUTÍ NA POVÍDKU ,,ROZHOVOR'' :)

Tak lidi,
vy si skutečně moc nevzpomínáte na povídku ,,Rozhovor'' a tak jsem se rozhodla, dát sem poslední kapitolku, kterou jsem před tím napsala :)

*****
Hermiona se vrátila do dívčích ložnic se špatnou náladou. Nikdy v životě ji nenapadlo, že by ji Severus dal takový trest, jako krájení tlustočervů. Neměla je vůbec ráda. Ale dívala se na to i z té lepší stránky. Bude aspoň se Severusem. Hermiona se převlékla do pižama a vlezla pod teplou přikrývku.

Povídka ,,Rozhovor''-že by pokračování? :)

31. března 2013 v 12:16 | Maryka13
POVÍDKA ,,ROZHOVOR'' BUDE POKRAČOVAT! :)

Tak lidi,
pokud si ještě vzpomínáte na povídku ,,Rozhovor'', bude pro mě radost pokračovat, pokud ovšem budete chtít :) Opět jsem pocítila chuť napsat krátké povídky k Harry Potterovi. Samozřejmě, že záleží jen na vás, jaké bdue vaše rozhodnutí. Pokud tuto povídku uvítáte, nebo dáte přednost jiným povídkam kromě HP. :)

Láska je démon II-IX.kapitola- ,,Ústraní''

9. března 2013 v 14:30 | Maryka13 |  Povídky
Postavy: Kněz Richard/Elena/Malíř Michel La Grande/Královna Marie/Král Ludvík XV.
Žánr: romantika
Poznámky: -
Stručný děj: Spojení duší, krásná Elena a Michel. Toto vše se shoduje v jednu vzpomínku. Jakmile Michel odejde z Paříže, přihlásí se Elena u služeb krále. Vydrží Elena u služeb krále?
*****
Kouzelná noc, kdy nádherná Elena leží společně s Michelem na loži, která byla pro ně oba svatyní jejich vzájemné lásky. Zatímco Elena sladce spala, Michel ležel podepřen, hledíc na spící Elenu. Byla tak překrásná. Její nahá, jemná ramena se nabízela k polibkům, její labutí šíje, tak krásná, že se neustále nabízela k nekonečnému laskání.