Říjen 2012

Málo času na blog! :/

31. října 2012 v 14:38 | Maryka13 |  Novinky

NENÍ ČÁS NA BLOG! DŮVOD? MNOHO KROUŽKŮ!

Ahoj lidi,
jak jste si jistě přečetli, nebudu mít mnoho času na blog. Důvod? mám mnoho kroužků. Jen dva dny mam bez odpoledky, pondělí a čtvrtek :( o víkendu si na blog určitě čas udělám! :) mé povídky samozřejmě nekončí, ale budou pokračovat! :) Tak a tímto se loučím :)

Láska je démon II-V.kapitola- ,,Nikoliv anděl světla,nýbrž anděl temna!''

25. října 2012 v 23:20 | Maryka13 |  Povídky

Postavy: Kněz Richard/Elena
Žánr: -
Poznámky: -
Stručný děj: Žárlivost dokáže učinit srdce neuvěřitelně tvrdé. Kněz Richard zakazuje Eleně vycházet z Chrámu Matky Boží i proti její vůli. V jejím spánku se Richard pokusí o nemožné.
******

Žárlivost, jeden z nejkrutějších nepřátel v lidech, nyní vládl i dokonce v duši služebníka Božího. Srdce mu bilo, jakoby každým okamžikem chtělo vyskočit z hrudi, jeho pokožka, mírně zarudlá, byla jistým náznakem zuřivosti. Kniha, oltář, Bůh, již nebyli lékem na knězovy myšlenky. Och, jak hrozných to osud! Kněz miluje, nikoliv jen Boha, nýbrž také mladou dívku, která se nyní chová v jeho péči.

Láska je démon II-IV.kapitola- ,,Hřísně zraněné duše najdou spásy, pokud si ji zaslouží.''

20. října 2012 v 23:44 | Maryka13 |  Povídky

Postavy: Kněz Richard/Elena/Královna Marie/chlapec
Žánr: -
Poznámky: -
Stručný děj: Elena stále nemůže zapomenout na smrt své matky a kněze Richarda sráží k zemi vlastní svědomí. Dokud Arciděkan nespatří překvapení, netušil jak velmi žárlivý byl.
******

Elena seděla na své posteli, zlomená a nešťatsná, jako slza, která stéká po tváři až k srdci. Přeci jen, jaký měl nyní život smysl bez matky? Co se nyní bude odehrávat? Vstala z malé postele, přešla k malému stolečku, který se nacházel vedle malého okénka. Kříž, který visel nad její postelí, vedl Elenu k modlitbě za duši mrtvé. Podívala se na kříž, poklekla před postel.

Láska je démon II-III.kapitola ,,Elena.''

7. října 2012 v 18:14 | Maryka13 |  Povídky

Postavy: Kněz Richard/Elena/Královna Marie
Žánr: smutné
Poznámky: -
Stručný děj: Kněz Richard je natolik zamilovaný do Eleny, že přijímá královninu nábídku, jako oplátku za záchranu krále. Co všechno se stane? Čtěte!
******

Zraněná duše najde spásy, pokud si ji zaslouží. Královna Marie, stále tiše, žádajíc o odpuštění Boha, byla velmi zmatená. Proč sem přišel Arciděkan? Pohlédla na kněze. Jeho výraz ve tváři byl zoufalý, nešťastný a zaroveň mu v očích zářila láska a touha. Kněz opětoval pohled královně, jakmile uviděl, že její zelené oči spočinuly na jeho tváři.

Nový design, tentokrát ne můj! :)

6. října 2012 v 11:57 | Maryka13 |  Designy Blogu

NOVÝ DESIGN, ALE NENÍ VYROBEN MNOU! :)

Zdar lidi,
jistě jste si všimli, že můj blog má nové krásné záhlaví. Však není vyroben mnou, ale Morticiou Lehtonen, která byla tak hodná a vytvořila mi tento půvabný design! :) Velmi jí děkuji! :)

Ďáblova hračka-II.kapitola- ,,Kroky z pekla.''

1. října 2012 v 18:45 | Maryka13 |  Povidky II.

Postavy: Amélia/Alex
Žánr: sci-fi
Poznámky: -
Stručný děj: Amélia je vyděšená natolik, že se odmítá vrátit zpátky do domu. Alex je rozlobenný a tím se jeho zdravotní stav čím dál víc horší. Jakmile se konečně Amélia přemůže a rozhodne se v domě spát, brzy se ukáže, že to nebyl nejlepší nápad.

******
,,Kam jdeš? Co ti zas je?'' Alex se prudce otočil. Ohlédl se a uviděl, že jejich dům nikdo nehlídá. Sklouzl rozlobeným pohledem po Amélii.
,,Kdo nám hlídá dům? Ten tvůj bubák, co nám rozbijí fotky?! Okamžitě se tam vrať a když máš pořebu jít za mnou, alespoň zamkni, aby se nám tam nikdo nevloupal!'' Amélia uchopila své muže za paži a tímto ho donutila k tomu, aby na ni opět pohlédl. Její oči byly zalité slzami. Smutná pravda, že byla velmi nešťastná. Snoubenec je nemocný, dům plný duchů nebo čeho a ona na dně s nervy. Ach, jak je tato žena ubohá.