Září 2012

Jsem nenapravitelná, ale co už? :D Imaginaerum!

30. září 2012 v 12:38 | Maryka13 |  Designy Blogu

NOVÝ LAYOUT BLOGU, IMAGINAERUM!

Zdar lidi,
já vím, jsem hrozný člověk, ale do alba ,,Imaginaerum'' jsem se tak zamilovala, že jsem neodolala a vytvořila jsem si layout :D líbí se vám? já budu upřímná a řeknu, že se mi docela líbí! :) S něčím nejsem třeba spokojená, ale jinak to ujde. :) Co myslíte?

,,My fantasy-Imaginaerum!''

28. září 2012 v 17:03 | Maryka13 |  Povidky II.

MY FANTASY, MY WORLD, MY LOVE!

Zdravím lidi,
určitě víte, že mám rozepané již dvě povídky. ,,Láska je démon II'' a ,,Ďáblova hračka''. Nyní jsem však dostala opět chuť, na napsání mé nové povídky, s názvem ,,Imaginaerum'', což má stejný název, jak poslední album Nightwishu, zatím nejúspěšnějšího alba. O Nightwish také půjde. Budu popisovat mou představivost. Nemusí mít obavy, že budu kopírovat příběh ,,Imaginaerum'' :D Budu si vymýšlet své vlastní příběhy. :)

Ďáblova hračka-I.kapitola- ,,Slyšel jsi to?''

28. září 2012 v 0:41 | Maryka13 |  Povídky

Ahoj, takže, na přání mé kamarádky Monči jsem se rozhodla, že napíšu povídku ,,Ďáblova hračka'', která se bude týkat paranormálních jevů. Budu ráda, alespoň za tuto kapitolu, kdyby jste přečetli :)

Postavy: Amélia/Alex
Žánr: -
Poznámky: Tato povídka byla napsána na přání Monči.
Stručný děj: Krásný pár, zásnuby, dům, co víc si přát že? Mladá, krásná Amélia má problémy, které však nejsou úplně normální. Zvláštní zvuky, kroky, zhasínaní světel. Strach ji ovládne natolik, že to nedokáže se snoubencem skrýt. Jak to bude? Čtěte!
******

,,Miláčku, mohl by jsi mi pomoct prosím?'' Promluvila ve velkém domě mladá žena, která nesla težké krabice s věcmi, které mohou ozdobit její velký, nový domov. Snoubenci, Amélia a Alex byl pár, který byl nerozlučný, jako přátelé a milovali se, jako milenci. Nový a krásný domov, byl začátkem jejich života, který zde prožijou s dětmi.
Mladý chlapec přispěchal mladé ženě na pomoc.

,,Beauty and the Beast.''

25. září 2012 v 18:36 | Maryka13 |  Designy Blogu

NOVÝ DESIGN BLOGU S NÁZVEM ,,BEAUTY AND THE BEAST!''

Tak lidi,
jak jistě víte, jsem chorá a protože se velmi nudím, vyrobila jsem tento design s názvem ,,Beauty and the Beast'', neboť tato píseň, patří mezi nejznámejší písně Nightwishu. Miluju jednoduchost a proto je můj layout velmi skromný a jemný, tak, jak jsem si představovala. :)
Velmi doufám, že se vám také líbí! :)

Nemoc

24. září 2012 v 11:24 | Maryka13 |  Novinky

Z DŮVODU NEMOCI, VÍCE ČASU NA BLOGU! :)

Nazdar lidi,
no, bohužel je to tak. Jsem nemocná už od pátku, ale kvůli mnoha testům, které pro mě velmi znamenají, jsem svou nemoc přemohla a zůstala ve škole. Nejvíc mě ale vadí, že nebudu moct cvičit :( Aerobic a tanec pro mě znamenají hodně. Škola pro mě také hodně znamená a proto mi vadí má nemoc. No, co už? :) Mé kamarádce Monče jsem slíbila novou povídku, která se bude týkat paranormálních jevů :) Dnes udělam nový layout a pokusím se o povídku paranormálních jevů :)

Tarja Turunen "Act 1" Official Trailer

14. září 2012 v 14:45 | Maryka13

OFFICIAL VIDEO TARJA TURUNEN ,,ACT1!''

Na youtube jsem našla tento trailer s názvem ,,Act 1'' s úryvky Tarjiných písních. Tak si to pusťte a poslouchejte ten hlas, který má Tarja, jako dar od Boha :)

Láska je démon II- II.kapitola- ,,Místo, kde se modlí kněz Richard a královna Marie.''

7. září 2012 v 22:55 | Maryka13 |  Povídky

Postavy: Kněz Richard/Královna Marie/Elena
Žánr: -
Poznámky: Příběh ,,Láska je démon II'' je navazování na povídku ,,Láska je démon.''
Stručný děj: Richardovy vzpomínky jsou tak hluboké, že se dostáváme stále dál a dál. Kvůli nezkrotné lásce, kterou Richard chová k Eleně, se cití velmi zle a proto se každým okamžikem modlí. Není však sám, kdo se modlí za hřísnou duši.
******

Pro lásku Boží! Tento zoufalý kněz skutečně poprvé, pocítil lásku k ženě. Prosím, odpusť hříchy hříšníku. Ano, takto se modlí kněz, který prosí o pomoc. To stvoření je tak krásné, svůdné a okouzlující, že dokáže i krále přimět pokleknout k jejím nohám a líbat je, jako poslední přání světa. Ano, Elena.

První den školy! :D

3. září 2012 v 9:04 | Maryka13 |  Novinky

PRVNÍ DEN ŠKOLY ZA SEBOU! UŽ SE BLÍŽÍ VELKÉ PRÁZDNINY!! :D :D :D

Nazdra lidi, tak jak proběhl první den školy? :) u nás docela v pohodě, rozvrh máme dobrý, až na to, že mého oblíbeného učitele máme, místo čtyři krát do týdne,jen dva krát do týdne. Ale jinak v pohodě :) Myslím, že tenhle rok si užiju :) Taky, protože jsem v devítce :D a co vy? :)

Oznámení

1. září 2012 v 12:51 | Maryka13 |  Novinky

POZASTAVENÍ BLOGU NA DOBU NEURČITOU!

Ahoj lidi, tak bohužel, je to tak. Pozastavuji, protože jak všichni víme, už je září a já bohužel nebudu mít moc čas věnovat se blogu. Samozřejmě, že povídka bude i nadále pokračovat, ale nemohu vám bohužel říct, kdy přesně bude na blogu zveřejněna. Na Facebooku se určitě v co nejbližší době dozvíte, kdy bude II.kapitola k povídce ,,Láska je démon II'' napsána. Chci jen říct, že v žádném případě blog NERUŠÍM!! Budu sem chodit jak nejvíc to jde, ale bohužel ne moc.
Velmi vám děkuji za pochopení! :)
S láskou Maryka13