Březen 2012

Láska je démon. V.kapitola ,,Nalezení''

17. března 2012 v 21:21 | Maryka13 |  Povídky
Postavy: Frederick/Elena/Kněz Richard
Žánr: -
Poznámka:
Stručný děj: Po několika dnech hledání je naštěstí Elena nalezena, ale se ztrátou paměti. Je potěšena návrhem arciděkana a přijímá návštěvu u něj. Frederick je však proti.
****
Frederick nebyl potěšen rozkazem arciděkana. Za žádnou cenu mu nechtěl Elenu dát, i když je to arciděkan. Frederick se rozhodl jít Elenu hledat ještě tam, kde ji nehledal. Kněz Richard měl hlavu uloženou ve svých dlaních a zoufale toužil, aby Elena přišla k němu.

Láska je démon. IV.kapitola-,,Návštěva arciděkana''

15. března 2012 v 20:25 | Maryka13 |  Povídky
Postavy:Fredrick/Elena/Kněz Richard
Žánr: -
Poznámka: -
Stručný děj: Frederick stále hledá Elenu, ale bohužel ji nikde nemůže najít. Kněz Richard dělá vše proto, aby ji našel a měl pro sebe.
****
Elena bloudí jíž den po neznámém lese. Vypadala hrozně. Bosé nohy, špinavé šaty a rozcuchané vlasy. Slunce zapadalo a dívka venku mrzla. Nemohla si nikde najít nocleh, kde by mohla aspoň na tu jednu noc ulehnout. Elena byla velmi vyčerpaná a unavená, tak unavená, že už to nevydržela a o minutu později se zhroutila na zem.

Láska je démon. III.kapitola- ,,Přiznání''

13. března 2012 v 21:48 | Maryka13 |  Povídky
Postavy: Sir Frederick/Elena/Kněz Richard
Žánr: mírná romantika
Poznámka: -
Stručný děj: Kněz Richard řekne Eleně, co opravdu k ní cítí. Elena se vyděsí a uteče z Londýna. Frederick nemůže otálet a jde ji hledat.
****
Elena stála na chodbě jako zmrzlá. Nehýbala se, skoro ani nedýchala. Jen se upřeně dívala na Fredericka, před kterým utekla ven ze zámku. Frederick se k ní přiblížil, ona však uhýbala.
,,Proč se mě bojíš?'' Zeptal se Frederick a uchopil její tvář ve svých dlaních. ,,Vždyď já ti přeci nechci ublížit!'' Díval se na ni. V očích měl lesk, které připomínaly slzy. Elena začala plakat.

Zánět hrtanu :( budu tu častěji :D

10. března 2012 v 20:22 | Maryka13 |  Designy Blogu
Nazdarek lidi,
no jo, vypadá to že mám buď angínu neb zánět hrtanu :( ale tak jsou ted zimy no, takze ty chřipky a tak litaji vsude. Ale tak zas mám dobrou zprávu, že se na čas vrátím na blog :) dám sem povídky atd :) a co říkáte na nový lay který jsem Vám slíbila:) líbí se? :) prosím piště komenty abych věděla :)


Na dnešek náhradní layout s Tarjou

10. března 2012 v 9:22 | Maryka13 |  Má tvorba
Tak lidi,
cčera večer jsem narychlo vyrobila tento nový lay s Tarjou. Je tu jen na dnešek. Už jsem nechtěla mít pořád stejný, tak jsem vyrobila narychlo jiný. Takže, odpoledne budu tvořit a navečer čekejte nový lay i s povídkou :)
mějte se krásně

Láska je démon.II.kapitola ,,Strašná noc''

5. března 2012 v 21:15 | Maryka13 |  Povídky
Postavy: Sir Frederick/Elena/Kněz Richard
Žánr: romantika
Poznámka: -
Stručný děj: Fredrick je posedlý krásou Eleny. Je schopen udělat vše proto, aby ji měl. Ale netuší že není jediný, kdo má o Elenu zájem.
******
Královna dala své povolení, aby Elena mohla připravit pokoj pro Fredericka. Elena se podívala na Fredericka, který ji věnoval ůsměv.
,,Tak tedy Eleno, běžte chystat pokoj. Kdy půjdete spát sire Fredericku?'' Zeptala se královna Maria a posadila se do velkého křesla, který se nacházel vedle ni. Frederick se nadechl k hovoru.
,,Velmi těžko řící královno. Nejspíš za malou chvíli.'' Královna se pousmála.
,,Jak je libo.'' Usmála se.

Láska je démon.I.kapitola ,,Seznámení''

4. března 2012 v 20:28 | Maryka13 |  Povídky

Postavy: Sir Frederick/Elena
Žánr: mírná romantika (pohledy)
Poznámka: -
Stručný děj: Sir Frederick se na první pohled zamiluje do služky Eleny, ta však zatím nic netuší. Jak se to bude vyvíjet?
******
Paříž, rok 1758. Ve městě je velká nervozita a spěch. Královna Marie chystá večírek dnes večer, na který pozvala všechny šlechtice a jejic ženy, ale největší šlechtic, sir Frederick. Sluhové a služky u dvora uklízí a upravují kde to jen jde, kuchaři vaří a pečou na večírek, jen jediná Elena zůstává v klidu. Veří, že se vše do večírku stihne a bude vše báječné. Mladá hnědovláska zametala všechny komnaty na kterých se bude večírek konat. Jakmile zametla a odnesla koště do komory na úklid, přišel k ní mladý muž.


Na víkend zpátky :)

2. března 2012 v 17:09 | Maryka13 |  Novinky
Ahoj lidi,
tak jen na víkend jsem zpátky :) lidi, chtěla jsem Vám říct, že tento blog se bude už nejspíš týkat jen povídek :) Jednou za čas sem možná napíšu nějakou tu povídku atd :) ale lidi už to nebude moc blog o A.R. páč já si teď strašně zamilovala herce Dereka Jacobiho ale málokdo z vás ho zná, takže nepřipadá v úvahu měnit na něj blog :) zůstane zde Tarja :))