Listopad 2010

Navstevnost za minuly tyden (22.11. 2010 - 28.11. 2010)

29. listopadu 2010 v 14:07 | Maryka13
Návštěvnost minulého týdne:

Pondeli: 40
Utery: 42
Streda: 33
Ctvrtek: 33
Patek: 44
Sobota: 45
Nedele: 40

Celkem: 277

Děkuju Vám!!! =)))

Emma Watson nechápe parfémy !!!

28. listopadu 2010 v 20:17 | Maryka13 |  Emma Watson

Emma Watson: Parfémy nechápu!

LONDÝN Emma Watson se vyjma herectví snaží prosadit také v módním průmyslu. Podporuje také fair-trade a ekologické oblečení a podle vlastních slov ji to nesmírně baví. Rozhodně ale nebude kvůli své slávě vyvíjet parfém vlastního jména. Trend posledního desetiletí, kdy má každá druhá zpěvačka či herečka vlastní parfém, vůbec nechápe. Sama totiž považuje za důležitou osobní vůni a nechce vonět stejně jako jiní lidé.

Něco pro zasmátí xD

27. listopadu 2010 v 15:32 | Maryka13 |  Videa-youtube

Neco trapneho xD to jsem já kde zpivam xD

Emma Watson odhaluje scénu z HP7 II. část

27. listopadu 2010 v 14:51 | Maryka13 |  Emma Watson
V rozhovoru s herci, Emma Watson nám odhalila scénu z Harry Potter a relikvie smrti II. část. Emma Watson mluví o scéně, kde se Hermiona a Ron snaží utéct před Voldemortovím hadem Naginim. 


Necelý překlad:
Musela jsem běžet po schodech nahoru a dolů nejmíň sto tisíc krát. Nemůžu se dočkat až uvidím celý film. Doufám že to bude alespoň trochu dobrý. Je tam hodně velká scénka kdy vlastně Hermiona s Ronem utíkají před Naginim.


Design s Emmou na objednávku!

26. listopadu 2010 v 20:31 | Maryka13 |  Designy na objednávku
Tady je další dess =))) ae moc se mi nepovedl=((( a co vy??? 
dessík

Design Emma Watson na objednávku

26. listopadu 2010 v 17:46 | Maryka13 |  Designy na objednávku
Tak lidi tady je design s Emmou Watson na objednávku =)))  pokud ho chcete napište.

Su mega šťastná!!!!!! =))))))

26. listopadu 2010 v 15:08 | Maryka13 |  Novinky
Tak lidinky,
teď su mega šťastná=))))) mamka mi konečně povolila jet do té Anglie-Londýna=)))) pojedu se školou =)))) bude to asi příští rok možná jaro =)))) ae budu tam asi 7-10 dní =))) ale bude se mi po vás stýskat =((( ae zas je to za dlouho =))) no inak idu vyrobit dess s Emmou který bude na objednávku =))) včéra jsem to nestihla =))) tak papapa ♥♥♥

Pomoc prosím...

26. listopadu 2010 v 13:19 | Maryka13 |  Novinky
Ahojky lidi,
prosím Vás moc o pomoc. Víte já bych strašně moc chtěla do Londýna. Sehnala jsem dokonce stránku s levnými letenkami, ale mamka pořád říká že až prej budu dospěla prej si tam můžu jet sama. Ale až budu dospěla do je za 5 let =((( Já bych strašně se chtěla podívat do Londýna. Mamka říkala že prej když třeba vyhraju letenky neb cokoli co by vedlo do Londýna, prej bychom tam možná jeli. Nevíte prosím Vás o nějaké soutěži neb tak něco??? =((( prosím Váááááás moc=((( jsem teď kvůli tomu strašně smutná a mamce je to spíš jedno =(((Byla bych vám nadosmrti vděčná a zkusila bych Vám to nějak oplatit, jen mi prosím zkuste pomoct=(((

Rozhovor s Danielem Radcliffe

26. listopadu 2010 v 10:45 | Maryka13 |  Daniel Radcliffe
Daniel Radcliffe:

Už jen jeden Harry Potter a zavíráte krám. Nejste smutný?
Je to divný pocit, protože jsem strávil s Harrym polovinu života. Na jedné straně jsem rád, na straně druhé se bojím, jestli budu schopný zaujmout i v jiných filmech. Harry Potter mi ale naštěstí otevřel spoustu dveří, takže zatím mám nabídky, o kterých se mi před lety ani nesnilo.

Musíte být hodně populární především u dívek.
(Smích) Věřte mi, že  Daniel v soukromí pro dívky  není příliš atraktivní. Navíc jsem stydlivka, takže je to pro mě nepředstavitelné oslovit holku. Měl bych na tom zapracovat. Ale když jste stále v hledáčku novinářů, na veřejnosti se stejně moc odvázat nemůžete.

Vy ale nepatříte k těm, kteří by se nějak odvazovali.
To nepatřím. Neutrácím za luxusní auta nebo v drahých restauracích. Mám rád jednoduché věci, hlavně umění, především obrazy. S kamarády si radši zahrajeme šachy, než abychom vymetali večírky a hospody. Možná to může někomu připadat nudné, ale já si to užívám.

Jakou čarodějnickou vlastnost byste chtěli mít?
Chtěl bych umět létat. A taky bych chtěl být neviditelný-mohl bych chodit do kina a na nákupy aniž by mě někdo viděl (smích). Nechci si stěžovat, protože mi moje práce samozřejmě přináší spoustu výhod, ale někdy by bylo příjemné vyzkoušet si normální život.

Jaké problémy řeší jednadvacetiletý člověk, který může mít čistě teoreticky všechno, na co si vzpomene?
Opravdu malé problémy. Nedávno jsem se nastěhoval do vlastního malého bytu, ale nic nejde podle plánů. Ale aspoň vím, jaké je to mít vlastní domácnost-umývání nádobí, žehlení prádla. Se spoustou věcí mi pomáha máma (smích).

Jaký máte vztah s Emmou Watson a Rupertem?
Jsou to mí hodně blízcí kamarádi. Ani to vlastně jinak nejde, protože jsme spolu strávili posledních deset let. Nebyl snad jediný měsíc, kdybychom se neviděli. Hodně se společně nasmějeme, ale taky řešíme problémy.

Podíváte se občas na některý ze starých Harryho filmů?
Nedívám se na ně. Přijdu si v nich trapný. Byl jsem mladý a vypadal děsně. Nerad se na sebe dívám, když jsem nedávno viděl v televizi upoutávku na Harry, raději jsem přepnul na jiný kanál (smích).

Tento rozhovor jsem opsala z časopisu TV magazínu. NEKOPÍRUJTE BEZE ZDROJE!!!