Duben 2010

Bleskovka č.7

23. dubna 2010 v 18:37 | Maryka13 |  Soutěže
Jak jistě víte, dlouho jsem nedělala bleskovku a vzhledem k tomu že se k poslední skoro nikdo nepřihlásil, nevěděla jsem jestli ji mám ještě vůbec udelat. No nic ale ještě to zkusim.:)

1.Ahojky:)
2.Ako sa máš?
3.Co robiš?
4.Líbí se ti tady pořád?
5.Jseš tu už poprvé neb už si tady hodně krát byl(a)?
6.Líbí se ti my články?
7.Tak budu končit...
8.Co na diplom?
9.Tak pp a zas nekdy:)

New fotka HP relikvie smrti

23. dubna 2010 v 18:17 | Maryka13 |  Obrázky

Voskový kat-věřte-nevěřte

21. dubna 2010 v 12:11 | Maryka13 |  Videa-youtube
Děsivý příběh věřte nevěřte.

Alan Rickman photoshoot

18. dubna 2010 v 17:07 | Maryka13

Emma slaví narozeniny!!!!!!!!!!!!

15. dubna 2010 v 12:07 | Maryka13
Emminka dneska slaví své 20.narozeniny!!!!! všechno nejlepší Emmo!!!! hodně štěstíčka peněz a hlavně zdraví!!!!!!!!!

Která žena má nejkrásnější šaty?

12. dubna 2010 v 20:23 | Maryka13 |  Obrázky
Která pak ženuška má nejkrásnější šaty?
                 

Emma Watson trapas na vystoupení!!! Rozepnuté šaty!!!

12. dubna 2010 v 20:08 | Maryka13
Emma Watson si chudák ani nevšimla že měla na veřejnosti rozepnuté šaty. Ještě že to bylo celkem dávno!

Daniel Radcliffe: Životopis

11. dubna 2010 v 18:16 | Maryka13
Povolání: Herec
Věk: 20
Datum narození: 23. 07. 1989
Místo narození: Londýn, Anglie
Znamení: Lev aktuální horoskop »
Výška: 168 cm

Životopis

Daniel se chtěl stát hercem již od pěti let, ale jeho rodiče si nepřipouštěli, že by mohl být hercem. Přesto se mu podařilo rodiče přesvědčit a jeho máma poslala Danielovu fotku do televizní společnosti BBC, která vybírala potencionální uchazeče na roli mladého Davida Copperfielda. Daniel musel projít přes pět zkoušek, než se mu podařilo získat tuto první větší roli v televizní adaptaci románu Charlese Dickense "David Copperfield" (1999). V tomto dramatu v režii Simona Curtise také hrála Maggie Smith, která v sérii Harry Potter ztvárňuje profesorku McGonagallovou. Brzy poté se objevil v malé roli po boku Pierce Brosmana v akčním thrilleru podle bestselleru Johna Le Carré Agent z Panamy "The Tailor of Panama" (režie John Boorman, 2001). Největší úspěch se mu dostalo, když získal roli Harryho Pottera ve filmu Harry Potter a Kámen mudrců "Harry Potter and the Sorcerer's Stone". Jeho život se náhle změnil, poté co uspěl ve výběru na roli mladého chlapce, která se získává jednou za dekádu. Po měsících hledání a tisíce zkouškách si jej režisér Chris Columbus vybral pro tuto roli. Daniel byl v roli Harryho úžasný a ze všech stran se na něj valila pozitivní kritika. Po uvedení filmu do kin se z Daniela náhle stala světová hvězda. Film, který je založen na populárním fantasy knize se stal absolutním trhákem, jenž lámal rekordy v návštěvnosti. Druhé pokračování Harry Potter a Tajemná komnata "Harry Potter and the Chamber of Secrets" (2002) pokračovalo v úspěšném tažení prvního dílu. V roce 2004 spatřilo světlo světa třetí pokračování, nesoucí název Harry potter a vězeň z Azkabanu "Harry Potter And The Prisoner Of Azkaban" a následující rok se objevilo čtvrté pokračování Harry Potter a ohnivý pohár "Harry Potter and the Goblet of Fire". Nedávno uvedená premiéra v českých kinech, pokračování s názvem Harry Potter a Princ dvojí krve "Harry Potter and the Half-Blood Prince" lámalo rekordy v návštěvnosti. Rolí Harryho Pottera si získal vřelé uznání a britský Variety Club mu v únoru 2002 udělil cenu Best Newcomer Award. V dubnu téhož roku byl také honorován prestižní cenou David Di Donatello Award, kterou mu předal sám David Di Donatello. Cena mu byla udělena za vynikající Harryho portrét a za příspěvek budoucnosti kinematografie. V prosinci 2002 se také jako host objevil v několika představeních komedie The Play What I Wrote, která získala Olivier Award. Představení se odehrála v londýnském West Endu v divadle Wyndhams Theatre. Režie se ujal Kenneth Branagh. Ve volném čase se Daniel věnuje poslechu hudby a sledování filmů, jeho nejoblíbenějším žánrem je rock, zejména pak v provedení britských nezávislých skupin.

Reklamy

11. dubna 2010 v 18:09 | Maryka13 |  Reklamy
Ahoj lidi omlouvam se že nic nepřidávám ale není čas. Chtěla jsem jen napsat, že vy občas píšete reklamy do nějakých článků. Já se nezlobím. V rubrice ale aby jste to měli jednodušší, bude rubrika reklamy. Tam můžete psát všechno možný:) tak pp