Září 2009

Diplomek pro mě:)

27. září 2009 v 22:42 | Maryka13
Tady je pro mě diplomek od Marčičinky:) děkuju ti moc je krásný:)


Modré z nebes: poslední díl

26. září 2009 v 10:46 | Maryka13
Kapitola XV. Byl do ni blázen!

,,Snape byl do ni zamilovanej! Copak sis nevšimla hlavně ty Julie? Kdy zemřela tvá babička? a kolik jí bylo let?'' Zeptal se Harry vážně.
,,Bylo jí 52 když zemřela. Proč?'' Optala se s pozvednutým obočím a ještě se podívala na Rona.
,,A kdy zemřela?''
,,Před dvěma týdny. Proč? Nechceš mi to doufam připomínat Harry!''Zeptala se smutně Julie. Harry zakroutil hlavou. Julie přikývla.
,,Snape se už dva týdny chová k ostatním ještě hůř než obvykle. Proč asi myslíte, že hned po její smrti je takovej? Prosím vás přemýšlete trochu!'' Harry trošku zvýšil hlas.
,,On byl do ni fakt zabouchlej?'' Zeptal se tupě Ron. Harry kývl na souhlas.
,,Já zajdu k Brumbálovi!'' Řekla Julie. Vstala z pohovky a chtěla odejít. Harry ji ale chytl za paže. Říkal že teď je pozdě. On k němu sice taky chodil hrozně pozdě ale měl k tomu jiný důvody než tyhlecty. Nakonec ji ale pustil.

O deset minut později

Julie stála před Brumbálovími dveřmi. Nadechla se, a zaklepala.
,,Dále!'' Ozval se strarý hlas který Harry měl rád už od svích jedenácti let. Julie tedy vešla. Uviděla Brumbála u myslánky. A u něho seděl i malý fénix Fox.
,,Pane profesore, promiňte že ruším ale...''
,,Čekal jsem vás slečno Julie. Vím proč jste přišla. Takže mi ani nemusíte říkat co se tady stalo. Ano, vím že vaše babička zemřela, a profesora Snapea to zníčilo. Ano byl do ni zamilovaný. Před dvaceti minutami si přišel ztěžovat na Harryho. Prej ho vyslíchal nebo tak něco. Harry to zas nemusel dělat.''
,, A jak to že profesor Snape byl do mé babičky zamilovaný?'' Zeptala se smutně.
,,Jestli chcete, můžeme se vypravit do minulosti vaší babičky. A zjistit proč byl do ni zamilovaný. Jednou jsem byl u toho. Pojďte. Až po vás.
Julie najednou byla v nějaké zahradě. Byla krásná. V ní stála krásná dáma. Měla černé šaty na ramínka, a své blonďaté vlasy měla začesané do drdolu. Prostě nádhera. K ní přišel muž v černém hábitu. Bylo to asi tak před 17ti lety. Muž měl černé vlasy, černý hábit, a stejnou chladnou tvář jako má dnes. Ano je to Snape. Přešel k ní, a přátelsky se objali. Babička začala něco říkat. Julie rychlým krokem přešla těsně před ně.
,,...jsem ráda, ale...bylo by lepší...kdyby jsi mě nechal na pokoji. Vzpomínáš jak to dopadlo minule ještě ve škole bylo to před hodně lety. Nemám ráda když někdo chodí neočekávaně. Podívej, mam tě ráda jako kamaráda, ale nemiluju tě.''
,,Ty miluješ Pottera?'' Zeptal se Snape chladně. Julie vytřeštila oči.
,,Proč bych ho měla milovat? Ne, nemiluju ho! Miluju někoho jinýho. A prosím tě už běž! Bež!''
Zpátky v Brumbálově pracovně
Julie tomu nemohla uvěřit. Takže Snape byl do ni opravdu zamilovaný. Aspoň už má jasno. Julie se rozloučila s Brumbálem, a odešla z jeho kabinetu.
O deset minut později
Julie se posadila vedle Rona. Oběma řekla co se stalo. Už mají jasno. Nemusí už nic vyšetřovat. Ron se na ni podíval, a dal jí lehký polibek. Julie si to nechala líbit. Jejich polibek zesiloval. Až pak přestali. Jen se mazlili. Julie zítra řekne Hermioně, cp zažila.
KONEC
Pro Nicoolku

Modré z nebes: 14

21. září 2009 v 19:55 | Maryka13
Kapitola XIV. Nikdy jsem tě nepřestala milovat!

,,Julie, tohle je tvoje babička?'' Zeptal se Harry zvědavě. Julie zvedla hlavu. Oči měla červené a uplakané. Když pohlédla na fotku, kterou měl Harry zvednutou, přikývla na souhlas. Harry kývnul. Ron se jí pak podíval do tváře.Julie se na něj usmála. Přišel okamžik mírného napětí. To napětí však přerušil Harry.
,,A kolik tady tvojí babičce bylo?'' Zeptal se Harry, když si všiml co se mezi nimi děje. Julie se podívala na Harryho.
,,Myslím...myslím že asi tak...dvacet pět. Tuhle straou fotku sem našla a k tomu i vzkaz od ni. Schovala mi to jako na památku. Byla neuvěřitelně krásná. Profesor Snape ji znal. Máma mi to vyprávěla. Chodila také do Zmijozelu. Ale byla hodná. Byli nejlepší přátelé.'' Řekla Julie Harrymu. Ten stáhl obočí, a utíkal ze společenské místnosti, i s fotkou ke Snapeově kabinetu. Harry začal bouchat na dveře od jeho kabinetu. Snape prudce otevřel dveře. Harry pozvedl fotku krásné ženy.
,,Znal jste ji pane profesore?'' Zeptal se hned. Snape řekl chladně, a nebezpečně potichu.
,,Co je vám po tom, Pottere? Nic! Tak a teď vypadněte! Mám důležitější práci než tohle!'' Řekl chladně, a chtěl zavřít dveře. Harry mu v tom však zabránil.
,,Prostě mi jen řekněte jestli jste ji znal! Jo nebo ne?'' Zeptal se naštvaně Harry. Snape povytáhl obočí.
,,Co je vám vůbec po tom, jestli jsem tu ženu znal?''
,,Je to babička mé kamarádky. Ona mi řekla že s vámi chodila do Zmijozelu ještě když jste byli studenti. Zemřela nedavno. A vposledních dnech se chováte mnohem hůř než normálně! Nené to důvod, její smrti?'' Zeptal se Harry s úšklebkem. Snape se tak rozčílil, že zabouch tak ty dveře prudce, že Harryho porazil. Harry se vyškrábal na nohy.
,,To znamená ano, že Snape?!''

O deset minut později

Harry vešel do společenské místnocti. Byl tam jen Ron a Julie. Oba dva spali. Julie usnula Ronovi na rameni. Ron zas na její hlavě. Harry zatřepal s Ronem ten se polekal, až sebou prudce trhnul. Julie spadla z jeho ramene, a byla vzhůru.
,,Kde jsi byl Harry?'' Zeptal se Ron.
,,Za Snapem.'' Odpověděl Harry.
,,Proč za Snape Harry?'' Zeptala se Julie. Harry se nadechl.
,,Ukázal jsem mu tu fotku. Zareagoval něják divně. Rozhodně víc divně než obvykle.'' Odpověděl Harry.
,,No...a co...jako?'' Zeptala se.
,,Nic. Jen, jsem zjistil jednu věc. Je mi jasný že Snape...''

Pokračování později

Diplomky pro Te-ReZ-ku

19. září 2009 v 11:26 | Maryka13
Tak a tady sou diplomky:) Snad se ti Te-ReZ-kO líbí:)
A je tu druhej:)

Diplomek pro Nicoolku

15. září 2009 v 14:53 | Maryka13
Ještě jsem tohle chtěla dodělat:) diplomek pro Nicoolku:) snad se líbí:)

Modré z nebes: 13

11. září 2009 v 21:50 | Maryka13
Kapitola XIII. Stále průšvih

,,Dobrou!'' Řekla Ginny s trochou smutku v hlase. Hermiona nepopřála to samé co Ginny před chvílí. Jen zalehla zpátky do postele, a usnula. Julie měla postel hned vedle Hermiony. Nespala. Celou dobu poslouchala, co čem si Ginny a Hermiona povídali. Musela uznat, že jí bylo Ginny líto víc než Hermiony. Hermiona opravdu může za to že se vrátili tak pozdě z plesu. Ale Ginny nemusí zas hned někoho obvinit. Nic nevěděla. Nevěděla co se mezi nimi dělo. A taky že nic.

O tři měsíce později

Julia se za ty tři měsíce zas změnila. Vlasy si nechala udělat na čistě blonďaté. Hnědé vlasy měla také ráda, ale jinak chtěla prostě zkusit změnu. Paruka podle ji nepřipadala v úsvahu. Potila by se jí hlava jak něco. To ona nemá ve zvyku. Prostě ne. V Prasinkách měla naštěstí kadeřnici. To od ni si nechala udělat nové vlasy. Samozřejmě jí to velmi slušelo. Kluci v každé koleji po ní slintal.

Harry také přiznal že jí to velmi sluší. Hermiona ale mlčela. Myslela že to byla ona, kdo tenkrát řekl že ona a Harry byli na plese a trochu pili. Po třech měsících ji ale stále vztek nepřešel. Byla stále nahněvaná jak nejvíc zmůže. Když byli jen ty dvě samotné ve společenské místnosti, promluvila první Hermiona.
,,Můžeš mi tedy vysvětlit, proč jsi nás napráskala?'' Zeptala se naštvaně Hermiona. Julie odvrátila hlavu od pergamenu který měla před sebou na stole. Podívala se na Hermionu. Ta se nadechla k hovoru, ale Julie ji předběhla.
,,Hele nic neříkej! Vím co chceš říct, ale není to pravda! Já nic neřekla! A že už se vztekáš tři měsíce, mě nepřekvapuje! Ale nechápu, proč se vztekáš na mě, když jsem nic neudělala! Hele, a je to i tvoje vina! Kdyby jsi nechlastala, tak tohle by se nikdy nestalo!'' Vykřikla dost naštvaně Julie. Hermiona se sarkastiky ušklíbla.
,,Jo! Ale pili jsme málo ty huso hloupá! Nic o tom nevíš!'' Vykřikla smutně. Do očí se jí dostali slzy.
,,A to jak jsi na mě mluvila to bylo snad normální?! Ne ne ne to nebylo vůbec normální! Mluvila jsi na mě jako na nějakou služku která ti hlídá domacího mazlíčka! A to bylo od tebe dost hnusný! V tom jsi mě dost dostala aby jsi věděla!!'' Křičela Julie až to bylo slyšet ve Velké síni. Najednou tam vpadli Harry, Ron a Ginny.
,,Co tady tak křičíte?!!'' Zeptala se naštvaně Ginny. Hermiona a Julie se na ni podívali. Julie se pak podívala na Hermionu.
,,Ginny, řekni tady Hermioně, řekla jsem ti že Hermiona a Harry chlastali?!!'' Zeptala se naštvaně, až se její slovník trošku zhoršil.
,,Co je to za blbost?!!! Nikdo mi nic neřekl a to-''
,,No tak nezapírej Ginny! Řekni pravdu! Práskla jsem to viď že jo!'' Povídala stále naštvaně Julie. Ginny se tvářila jak smyslu zbavená.
,,Co je to za blbost!!! Julie přestaň žvatlat nesmysly!'' Vykřikla Ginny. Tentokrát zasáhl Harry.
,,Tak podívejte! Přestaňte tady na sebe ječet jako nějaké trupky! Nevěřím že by nás Julie práskla. A ke všemu jsme spolu nic neměli Ginny! Jen jsme se trochu opili a pak jsme se smáli a povídali. Nic jiného!'' Řekl Harry. Ginny si odfrkla.
,,T bych vás nesměla znát!'' Vykřikla Ginny. ,,A teď kdfyž dovolíte, chci si jít lehnout! Nemám na vás náladu!'' Řekla Ginny a odešla do ložnic. Julie spadla na křeslo a začala silně plakat. Ron se posadil vedle ni, a hladil ji po rameni. Harry našel jednu fotku. Byla to fotka její babičky. Ale tady byla mlaďounká a neuvěřitelně krásná. Julie se jí velmi podobala. Uvidíme co bude dál.
Pokračováni příště

Modré z nebes: 12

11. září 2009 v 15:56 | Maryka13
Kapitola XII. Všechno je k ničemu!!!

,,To je dobře!'' Usmála se na Ginny. Ale smutně. Z Ginnyního úsměvu se začal stávat smutný obličej. Ginny se jí podívala do očí.
,,Tebe to mrzí? Hele, kdyby jsi chtěla Harryho, a i když jsme kamarádky, přebrala bys mi Harryho, nebo ne?'' Zeptala se smutně Ginny. Julie se usmála, a zakroutila hlavou. Ginny se taky široce usmála, a přátelsky Julii objala.
,,Kamarádky si přece navzájem neníčí život.'' Pousmála se Julie. Ginny přikývkla.
,,Podívej, jsem nějaká unavená. Půjdu si lehnout. Tak dobrou.'' Popřála Ginny, a zmizela ve tmě. Julie ještě seděla ve společenské místnosti. Ještě měla své šaty na ples. Neměla ale ani sílu se převléct a jít do postele. V tu chvíli přišel do společenské místnosti Hermoona a Harry. Byli celí vysmátí. Vsadila by se, že jsou opilí.
,,Nazdar Harry, ahoj Hermiono!'' Řekla Julie s malým úsměvem.
,,Ahoj Juli!'' Řekli Hermioan a Harry současně. Zasmáli se proto spolu. Julie se ušklíbla.
,,Ehm...haha...nech toho Harry! Ehm...Haha...Juli, Ginny je už v posteli?'' Pousmívala se Hermiona. Julie už věděla že je neuvěřitelně nalitá.
,,Jo! Už je v posteli! A když dovolíte, půjdu taky! Vy jste ale opilci!'' Zakroutila hlavou Julie. Hermiona se podivila. Ale stále se držela Harryho. Kdyby se pustila, tak na svých potpatcích by spadla.
,,Co se jí stalo?'' Podivila se Hermiona. Harry pokrčil rameny.
,,Hele, já se jdu osprchovat a spát. Ty by jsi měla udělat to samí!'' Usmál se na Hermionu. Hermiona přikývla.
,,Jasně jsem pro. Tak, dobrou Harry!'' Řekla Hermiona a málem spadla. Kdyby ji Harry nezachytil, nejspíš by byla na ošetřovně.

Další ráno

Hermiona měla hlavu jako střep. Příšerně ji bolela. Najednou uviděla červené světlo. To Ginny. Něco kouzlila.
,,Ginny, co to děláš?'' Zeptala se Hermiona. Nebylo ještě ani ráno. Nebylo vidět slunce. Ginny byla trochu smutná. Vykouzlila si proto jablko. Pěkně řervené, jako byli její vlasy. Krásně se změnila. V Prasinkách si nechala udělat trochu jinou změnu.
,,Kouzlím. Jak sis jistě všimla.'' Řekla naštvaně. Hermiona nechápala.
,,Proč jsi mi to řekla...takhle?'' Zeptala se smutně.Ginny se na ni otočila. Pči měla červené. Bylo vidět že plakala.
,,Slyšela jsem tebe a Harryho. Přišli jste nalití jak někdo! Julie by ten slib jistě neporušila. Ale ty ano!'' Vyčetla jí Ginny, a kousla si do jablka. Hermiona nevěděla o čem to mluví. Nejspíš se jí něco přihodilo.
,,Podívej, já vubec nevím o čem tady mluvíš. Ale, jako ano trochu jsme pili ale-''
,,Ne ne ne! Neříkej že jste spolu nic neměli! To bych tě nesměla znát! Ale já tebe znám už dost dlouho aby zjistila jaká jsi! Ano jsi spravedlivá hodná a fajnová holka. Ale ta důvěra která byla mezi námi, tak tu jsi oklamla a přešla si jí. A to ti nemůže být odpuštěno! To ne!'' Začal pomalu vzlykat. Hermioně se začali pomalu zalévat oči slzami.
,,A jak to víš že jsme byli tak trochu opilí?'' zeptala se smutně.
,,Slyšela jsem tě jak se tady chechtáš a děláš různý blbosti!'' Vyčetla jí.
,,Dobrou. A podívej! Dokázala bych ti to odpustit, kdyby jsi mi dokázala že jste spolu nic neměli! Dobrou!'' Dodala ještě Ginny.
Pokračování později

Modré z nebes: 11

8. září 2009 v 23:06 | Maryka13
Kapitola XI. Ples

,,No...vlastně ano. Neville,'' Pousmála se na Harryho. ,,A ty jsi někoho pozval?'' Zeptala se s úsměvem Julie. Harry přikývl. ,,A, smím vědět koho?'' Optala se zvědavě a s úsměvem.
,,Ginny. Přišla mi jako nejhlavnější dívka, kterou bych mohl pozvat.'' Julie přikývla.
,,A...mě bys nepozval?'' Zeptala se s trochou lásky v hlase. Harry pozvedl obočí.
,,A...ty bys to přijala?'' Zeptal se s úšklebkem. Julie se usmála. Přistupila k Harrymu, a dal mu letmý polibek na rty. V tu chvíli tam přišel Ron. Uviděl je, otočil se a odešel. Julie od něj odstoupila.
,,No...příště tě pozvu. Ale, když jsem tě políbil já, tak jsi ode mě odstoupila. Ale, když políbíš ty mě, tak jsi jakoby nic.'' Řekl Harry. Julie přikývla.
,,Já vím. Promiň. Chtěla jsem tě jen vyzkoušet. Já tě jinak políbit nechtěla. Víš, jenom, jestli si to necháš líbit. Pokud by jsi nechal, jednu bych ti vlepila.'' Zasmála se. Harry ji přátelsky objal a zasmál se s ní.
,,Takže jsme nejlepší přátelé?'' Zeptala se Julie. Harry přikývl. ,,Dobře a já slibuju že se thle už nebude opakovat.'' Slíbila s jemným hlasem. Harry s malým úsměvem přikývl.

Ples

Julie měla na sobě ty nádherné šáty se třpytkami. Vypada jedním slovem NÁDHERNĚ!!! Zatímco co ostatní, až na Hermionu, a na Ginny, vypadali zvláštně. Jáko ty šlechtičky z dávných časů. No opravdu hrůza. Ginny měla nádherné červené vlasy, jako čerstvé třešničky, šaty mělá taky tak červené, jako její vlasy, a k tomu měla i nádherné lechce narudlé tvářičky. Téměř se podobala Harryho matce, Lily. Harry ji opravdu v Ginny viděl. Ginny seděla u stolu všichni tančili, včetně Julie a Neville. Ron pozval svou dívku. Nevypadala tak nádherně jako například Ginny nebo Julie. Hermiona mělá nádherné fialové šaty. S průhlednými rukávy a kus látky za ní táhl. Ona byla pozvána Seamusem. Harry vstal ze židle, a podal Ginny ruku.
,,Smím prosit?'' Zeptal se s úsměvem. Ginny se zasmála, a ruku podala Harrymu. Harry ji políbil hřbet ruky, a pomohl na nohy. Při další písni která byla neuvěřitelně romanticky klidná, Harry Ginny políbil.
Julie, celá vysmátá a s Nevillem v ruce, zahlédla Harryho a Ginny. Trochu se smutně zamračila, a pak se podívala na Nevilla a usmála se.Když chtěla akorát odejít k ní přispěchal Ron.
,,Proč jsi sváděla Harryho?'' Vyštěkl nečekaně.Jzlie sebou cukla.
,,Já ho nesváděla. Já jen zkoušela, jestli skutečně miluje Ginny. a opravdu ji miluje. A to je dobře. A, vůbec, co ti je do tho!!!'' Štěkla na něj.
,,Kdybych tě nepozval, tohle by jsi mi udělala taky?!!'' Zeptal se naštvaně Ron.
,,Panebože tohle není tvá věc.''
,,A Neville je na tebe příliš tupej!!! Nechápu jak jsi s ním mohla jít!!! To opravdu nechápu!!!'' Štěkl.
,,Ještě včéra to byl tvůj dobrý kámoš!!! A dneska to je nepřítel, jen protože mě pozval?!! Jsi teda povedenej!!! Pokud jsi mě chtěl pozvat měl jsi mi to říct! A ne se teď semnou hádat kdo mě pozval!!! Přesně to bylo i s Hermionou!!! A nechápu proč jsi mě tedy nepožádal abych šla s tebou!!! A neměl jsi mlčet jako hrob a čekat až se uráčím já!!!'' Vyštěkla, a oči se jí začali zalévat slzami. Ron byl u schodů, které vedli z Velkého sálu pryč. Takhle přesně to bylo s Hermionou. Ron se ješt na ni otočil.
,,Hele, to...to ale s tím plesem nemá co dělat!!!''Vyštěkl a šel po schodech.
,,Rone!!! Ty jsi kazič všeho štěstí!!!'' Vyštěkla smutně a zároveň i naštvaně na Rona. Julie začala plakat. Vrátila se zpět do Velkého sálu za Nevillem. Nevill se na ni podíval.
,,Není ti nic?'' Zeptal se Neville. Julie zakroutila hlavou. Ples bud za chvilinku končit. Harr a Ginny ještě tančili, a Hermiona se Seamusem taky.

Po plese

Julie byla ve společenské místnosti, a dívala se do krbu. K ní si přisednula Ginny. Julie se na ni podívala.
,,Copak?'' Zeptala se Julie. Ginny se usmála , a objala Julii.
,,Harry mi řekl že mě miluje Juli! Jsem neuvěřitelně šťastná!'' Vysvětlil nadšeně Ginny. Julie se pousmála, a pak přikývla.
,,To je dobře.'' Řekla Julie.
Pokračování později:)

Napsala: Maryka13
(Julie)

Modré z nebes: 10

8. září 2009 v 19:52 | Maryka13
Kapitola X. Šaty

Ron s Ginny se podivili. Proč se tak naštvala? Vždyť přeciš nic neřekl. Julie mezitím v ložnicích plakala do polštářů. Ano, milovala Ronalda Weasleyho(plomin zapomněla sem jak se to pise:D )
Do místnosti pak přišla Hermiona. Uslyšela vzlykání. Posadila se na kraj postele, kde ležela, a zároveň plakala Julie.
,,Proč jsi odešla? Ron ti něco provedl?'' Zeptala se Hermiona. Julie sebou vylekaně trhla. Nevěděla že je u ni Hermiona.
,,Co...? Promiň, nevěděla jsem že jsi tu. Ale...ne...nic mi neprovedl. Ale...to je na dlouhé povídání. To vlastně nejde ani zkrátit. Prosím, na nic se mě neptej!'' Poprosila Julie, a otočila se na drzuhej bok. Hermiona pokrčila rameny, a šla na svou postel, která byla hned naproti Juli. Hermiona chvilku přemýšlela, ale asi po 5 minutách usnula jak špalek. Ještě že mají zítra volno. Jinak by se asi neprobrala. No, co vlastně asi, určitě!

2 hodiny ráno

Julii vystrašil sen ve dvě ráno. Byla celá zpotcená, až dokonce i prostěradlo bylo zmáčené od potu. Vstala z postele. Mela na sobě černé spodní prádlo. Krásná postava do černého prádla patřila. To je jasné. A ona měla překrásnou postavu. Rychle přeběhla k Hermionině posteli, a začala s Hermionou třást.
,,Hermiono!!! Hermiono prober se!!!'' Vykřikla nemoc silným hlasem. Protože nechtěla vzbudit ostatní studentky. Hermiona sebou začínala trhat.
,,Proboha co chceš?!!!'' Zavztekala se Hermiona. Julie pokrčila rameny.
,,Fajn! Já ti to říkat nebudu! Vlastně je důležitější spánek než důvěrné svěřování viď!'' Zavztekala se stejně jako Hermiona před chvílí. Hermiona zas zalehla do postele. Julie se posadila na zpátky na postel. Ze zásuvky si vzala svůj deník. ze stolku si vzala hůlku, a s hůlkou a deníkem zalezkla pod peřinu. Rozsvítila svou hůlku, kouzlem ,,Lumos.'' Otevřela svůj deník, a tam se dočetla, že 5 ledna je ples. Ještě že si to zapsala. Jinak by to zapomněla. Zhasnula hůlku, a zavřela svůj deníček. Položila oboje na stůl. Pak zalehla zpátky do postele, a usnula.

8 hodin ráno

Julie se probrala v osm ráno. Samozřejmě nezapomněla, že dnes v sedm hodin večer je večírek. Musí si ale v Prasinkách koupi nějaké šaty. O hodinu později byla Julie v Prasinkách. Hledala nějaké krásé a elegantní šaty. U madame Mersinovské však našla nádherné, černé šaty se třpytkami.Šaty vybrala za 100 galeonu. Když ples začínal už na hodinu, přistoupil k ní Harry.
,,Už tě někdo pozval na ples? zeptal se Harry?''
,,No...''
Pokračování později:)

Modré z nebes: 9

5. září 2009 v 23:50 | Maryka13
Kapitola IX. Květiny

Harry ale, ten sotva mohl popadnout dech. Ano, byla pravda že byl do ni zamilovaný. Nemohl s tím nic nadělat. To, to opravdu ne. Už od té chvíle jak ji políbil, se nikdy necítil šťastnější. Ale úplně nejšťastnější se cítí, když vidí své rodiče. Ale od té chvíle, co ji opravdu políbil, se cítil neuvěřitelně šťastně. Ale, ona, asi ho nemiluje.
...Harry!!!'' Vykřikla trochu hlasitěji Julie. Harry se pak vzpamatoval. Kývl hlavou na Julii, aby mluvila.
,,Harry, na tady na tebe volám už čtyři krát.'' Zasmála se. Harry se pousmál.
,,Tak promiň. Jenom jsem se zamyslel...viš co?'' Řekl Harry.
,,Jojo. Promiň teda jestli jsem tě vyrušila nebo tak něco.'' Omluvila se Julie.
,,Ne to je dobrý. Ale co si to chtěla?'' Zeptal se Harry. Julie vytřeštila oči.
,,No vidíš. To už jsem i já zapomněla. Já jsem tak blbá. Jsem blbá, pitomá a nivní.'' Rozčilovala se potichu, aby ji nikdo neslyšel. Harry se podivil.
,,Proč se vztekáš jak malé dítě?'' Optal se Harry.
,,Ale, no tak něco po tobě chci, pak půjdu na jiný téma, a zapomenu to. Proto jsem všechno to, co jsem před chvilkou řekla.'' Vysvětlila Julie.
,,Aha. ale zase pitomá a naivní přece nejseš!'' Řekl Harry svůj názor. Julie zakroutila hlavou. Přece si jen myslela své vlastní hlouposti.
,,Ale jsem. A hele pojď do společenské místnosti. Stejně se už balí.'' Řekla Julie, a začala se zvedat z lavičky. Harry se začal zvedat s ní. Pak tedy vstali, a odešli z Velké síně. Ve společenské místnosti nebylo moc lidí. Jenom Ginny, Hermiona, Ron a Seamus. Julie se vrhla na Ginny. Richle ji objat.
,,Ginny!!! Já tě tak dlouho neviděla!!!'' Zasmála se, a objala ji. Ginny se taky smála, a objímání si nechala líbit.
,,Vždyť jsme se viděli ráno.'' Usmála se Ginny.
,,No to jo. Ale prosím tě...i tak já-''
,,Hele Juli můžeš pro mě něco udělat prosím?'' Zeptal se, ale tentokrát náš Ron. Julie s úsměvem kývla.
,,Donesla bys tuhle kytku Leryně Broknsowé? Je ještě ve Velké síni.'' Zeptal se Ron. Julie se začala tvářit smutně. Pak odpověděla.
,,Promiň Rone ale...já jsem nějáká unavená. Půjdu si lehnout. Tak...dobrou.'' Popřála Julie.
Ron se začal divit. Co jí udělal? Vždyď se jenom zeptal.
,,Tys jí něco udělal?'' Zeptala se Ginny.
,,Ne.'' Odpověděl Ron.

Pokračování později