Tajemství 8

31. srpna 2009 v 12:15 | Maryka13
Kapitola VIII. Polibek

Harry hlavu přibližoval ke Gabriele. Pak rty, a pak ji políbil. Malý letmý polibek to byl. Pak ji něžně odstrčil. Gabriela se překvapeně usmála.
,,A já myslela že miluješ Hermionu. Podívej. Já ti věřím. Také si myslím že v tom má prsty Malfoy. Tenkrát po mně chtěl takovou hnusotu.'' Řekla Gabriela se sklopenou tváří. Harry se podivil. Jakou hnusotu? Pomyslel si. Ale nedokázal to už v sobě dusit.
,,Jakou hnusotu? O co tě požádal?'' Zeptal se Harry. Gabriela se na něj smutně podívala. Nadechla se k hovoru.
,,Chtěl po mně, abych ti udělala nějaký hrozný naschvál. Ale já to odmítla. A jednou udělal naschvál mně. Dal mi mezi věci mrtvého malého hada.''
Harry se v duchu lekl. Mrtvého hada? No to je úžasny. Harry se narychlo zeptal.
,,Teď je kde ten had?'' Zeptal se rychle a důležitě.
,,Dala jsem ho Brumbálovi. Stěžovala jsem si u něj ale Snape ho zase bránil. Byl v jeho pracovně také kvůli stížnosti na Crabbeho. Proč?''
Harry neodpověděl. Začal utíkat do do hradu. Před dveřmi Brumbálovi pracovny, byla malá hádka. Nejspíš mezi Snapem a Brumbálem.
,,...stížnosti mně už lezou na nervy. Slečna Gabriela nemá snad nic jiného na praáci než něco házet na mé studenty?!!!'' Vykřikl Snape.
,,Slečna Gabriela mi řekla že pan Malfoy po ní něco chtěl. Ale ona odmítla a hned den po tom měla mrzi věcmi mrtvého hada. Myslíte že je to náhoda?'' Zeptal se dost rozčíleně Brumbál.
,,Proč by to nemohl být někdo jiný? To snad mi chcete říct že já nedohlížím na svou kolej?''
,,Samozřejmě že dohlížíš. To jsem neřekl. Ale pan Malfoy si možná s vámi zahrál a proklouzl vám mezi prsty.'' Odpověděl Brumbál.
,,Tak tohle si o mně myslíte. No, aspoň máme jasno. Pokud ale zjistím že to nebyl student z mé koleje, promluvím si s Potterem.'' Řekl Snape však potichu naštvaně. Harry zachytl málokterá slovíčka. Však ale svoje jméno nepřeslechl proto šel kousek dál, aby vypadalo, jako že právě přichází. Protože Snape právě odcházel z Brumbálovi pracovny. Když Snape bouchnul s dveřmi, Harry si všiml že je nějak naštvaný. Raději na něj ani nepromluvil. Snape si ho všiml.
,,Brumbál s vámi chce mluvit.'' Řekl nebezpečně potichu.
,,Jistě.'' Řekl Harry. Snape se ušklíbl, a odešel pryč. Jeho plášť za ním vlál. Harry zaklepal a vstoupil.
,,Á Harry. Akorát jsem chtěl s tebou mluvit.'' Řekl Brumbál s úsměvem.
,,Já vím pane profesore. Profesor Snape mi to řekl.'' Pousmál se.
,,Ach pan Snape...''

Pokračováni později
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nicoolka-H.e.R.m.I.o.N.a nicoolka-H.e.R.m.I.o.N.a | Web | 31. srpna 2009 v 12:19 | Reagovat

užasná další pokračko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama