Tajemství 6

31. srpna 2009 v 0:10 | Maryka13
Kapitola VI. Spánek

Tak až se vratím, tak to proberem i společně jo?'' Řekla Hermiona. Harry přikývl. Hermiona se usmála a odešla s Gabrielou do ložnic. Harry se přemístil k pohovce před krbem. Ron se mezitím cpal křupkami. Harry se na něj díval s jedním pozvednutým obočím. Ron zastavil přežvykování, a začal mluvit.
,,No co? Mam hlad.'' Harry se rozesmál. Pak uviděl přicházející Hermionu.
,,O čem je řeč?'' Zeptala se s malým úsměvem ve tváři. Pidívala se na Harryho, a na Rona který právě začala znova přežvykovat. Měl plnou pusu těch křupek. Každý by se vsadil, že by se málem i udusil.
,,Ale o ničem Hermi. Tak. Podle mě to byl Malfoy. Říkejte si co chcete. Ale já si myslím že to byl on. A ke všemu jsem si všiml, že nebyl ani tak moc překvapenej. No co by jste tomu řekli, kdyby to byl opravdu on? Taky nic? Nechali by jste to plavat? To by jste nemysleli vážně.'' Harry byl dost naštvanej. Vlastní přátelé, a oni mu nevěří. To byl jako šok. Jako kdyby se probudil ze zvláštního snu. Neuvěřitelné. Hermiona si povzdychla a řekla. Položila mu ruku na rameno.
,,Harry, ja ti nevěřím protože, nemáš žádný důkaz že to byl Malfoy. Nebráním ho. Ale jen říkám co je možné.'' Řekla Hermiona. Harry se zamračil a odstrčil její ruku pryč. Odešel do ložnic. Hermiona se na něj smutně podívala. Když prudce zabouch dveře, Hermiona sebou škubla, a pak se rozplakala. Ron ji poplácal po rameni.
,,Taky půjdu spát.'' Řekla Hermiona, a doslova utekla do ložnice.

Ráno osm hodin

Hermiona a Gabriela se vzbudili ve stejný den. Byla sobota, a to znamenalo volno. Hermiona se probudila jako první. Asi tak tři minuty po Hermioně se probrala Gabriela.
,,Nazdar Gabri.'' Pozdravila Hermiona ne moc veselým hlasem. Včéra večer ještě plakala do polštářů kvůli Harrymu. A teď má ještě červené oči. Byla neuvěřitelně smutná. Skoro stejně jako tady Gabriela. A možná ještě hůř.
,,Ahoj Hermi. Stalo se něco?'' Zeptala se Gabriela. Všimla si jejich čevených očí. Už věděla že plakala.
,,Proč si brečela?'' Zeptala se. Hermiona se na ni podívala s otevřenými ústy. Jak to ví? Pomyslela si Hermiona v duchu.
,,Jak to vím? Všimla jsem si tvích očí. Máč je červený jak samotný ďábel.'' Usmála se na Hermionu. Hermiona jí úsměv opětovala.
,,Brečela jsem kvůli Harrymu. Včéra večer se na mě naštval.'' Svěřila se Hermiona potichu, že ji bylo sotva slyšet. Ale Gabriela jí náramně rozumněla. Přikývla,
,,Aha. To mě mrzí. Asi jsem se neměla ptát co?'' Zeptala se posmutněle. Hermiona se pousmála a zakroutila hlavou.
,,Ale ne. Škoda byla napáchana. To už je jedno.'' Usmála se. Gabriela pokrčila rameny. Slezla z postele, vzala si župan a bačkory a šla do společenské místnosti. Za chvilku si půjde dát sprchu. A už se na to hrozně moc těší. Ve společenské místnosti nebyl nikdo. Ale na pohovce byl papírek. Gabriela ho vzala do rukou. To byl vzkaz od Harryho pro ni.
,,Gabri.
Prosím tě omluv se za mě Hermioně. Nechtěl jsem tak vyjet.
Chtěl jsem ti jen napsat, že jsi rozkošná ve spaní.
Tvůj kamarád Harry.

Když dočetla, utíkala za Hermionou. Když byla v ložnici, předala vzkaz Hermioně. Ta ho přečetla a pak se začala usmívat.
,,To je hezké. No...''

Pokračování později:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nicoolka-H.e.R.m.I.o.N.a nicoolka-H.e.R.m.I.o.N.a | Web | 31. srpna 2009 v 0:24 | Reagovat

kwása pokracko pls

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama