Tajemství 2

25. srpna 2009 v 12:15 | Maryka13
Kapitola II. Rozchod

,,Dyť jsem ti říkala, že se můžem rozejít! Mně už na tobě nezáleží a-''
,,A ani nezáleželo viď?! Od samýho začátku! To je hned vidět!'' Vyštěkl Seamus. Gabriela stáhla obočí ve smutku.
,,To není pravda! Záleželo! Ale tobě na mně ne! Dvakrát jsi mě podvedl! A ke všemu se stejnou dívkou! To je podle tebe spravedlivé?! Já jsem tě nikdy nepodvedla! Ale ty mě už podruhý! To není vůbec spravedlivé!'' Všichni kolem se na ně dívali. Gabriela padla do křesla, a začala plakat. Harry k ní přistoupil. Gabriela objala Harryho kolem krku.
,,Řekněte mu prosím někdo ať jde pryč. Prosím.'' Poprosila Gabriela.Najednou někdo přišel do společenské místnosti. To profesorka McGonagallová.
,,Tady je takový kravál! Co se tady děje?!!!'' Vyštěkla profesorka.Všichni žáci se podívali na Seamuse a na Gabrielu. Gabriela si toho všimla, a začala naříkávat hlasitě.
,,Proč na mě všichni koukáte?! Copak jsem hvězda?!'' Vyštěkla a znova začala plakat. Profesorka k ní přistoupila a poplácala po rameni.
,,Proč tady takl všichni stojíte? Copak nemáte být dávno v posteli?! Všichni profesoři už spí! A jednoho z nich jste probudili! Hádejte koho!'' Studenti mlčeli. ,,Pane Finnigane, vy půjdete semnou! Je sice půl jedenácté večer, ale to nevádí. Budete 100x opisovat větu ,,Neřvu tady na celý hrad.,, Slečnu Gabrielu z toho dneska vynechám.Je psichycky zníčená. Budete to opisovat zítra semnou po vyučování ano slečno?'' Zeptala se profesorka. Gabriela tiše přikývla. ,,A jestli vy budete zítra v mé hodině spát pane Finnigane, tak vám dám horší školní trest. U pana Snape. Nebo u pana Filche.'' Usmála se profesorka. Seamus polknul. ,,Tak pojďte semnou. ,,A ještě něco! A to platí pro všechny zítra nechci vidět žádné zívání! Jinak máte šklní trest! A to u pana Filche!'' Pak Seamus vyrazil s profesorkou do kabinetu. Když profesorka zavřela dveře, všichni šli spát. Nechtěli si zítra odpykávat trest u Filche! To rozhodně ne! Jediný Harry a Gabriela byli vzhůru. Gabriela mu plakala na rameno. Byla neuvěřitelně zničená. Harry nevěděl jestli by mohla zítra na vyučování. Jestli by raději nešla ke na ošetřovnu k madame Pomfeyové. Bylo by to lepší. Když mu Gabriela usnula na rameni, Harry ji vzala do náruče, a odesl do ložnice. Položil Gabrielu na zem, ale přidržel ji. Potichu otevřel dveře od dívčích ložnic, a vstoupil i s Gabrielou. Položil Gabrielu na postel a přikryl ji peřinou. A odešel.
Ráno
Kouzelné formule začínají za pět minut. Všichni už byli ve třídě, a měli připraveno na vyučovací hodinu. Profesorka McGonagallová přišla do třídy.
,,Tak žáci. Jak jsem říkala! Nechci zde dneska žádné zívání a....kde je slečna Gabriela?'' Zeptala se profesorka. Harry odpověděl.
,,Byla psichycky zníčená. Odnesl jsem ji na ošetřovnu. Dneska by to nezvládla.'' Odpověděl Harry. Profesorka přikývla.
,,Dobrá tedy. Pane Finnigane. Nechci aby jste zíval a nebo aby jste usnul! Jinak víte co vás čeká!'' Řekla přísně profesorka. Všichni otráveně říkali : ,,néééé!.,,
,,TICHO!!! Pokud se tak budete chovat, tak....''

Pokračování později
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 nicoolka-H.e.R.m.I.o.N.a nicoolka-H.e.R.m.I.o.N.a | Web | 25. srpna 2009 v 12:19 | Reagovat

pekny :)

2 nicoolka-H.e.R.m.I.o.N.a nicoolka-H.e.R.m.I.o.N.a | Web | 26. srpna 2009 v 15:21 | Reagovat

Ahoj sem tu jen na skok na takovym blbim kompu koukam na me SB tak zase pp

3 nicoolka-H.e.R.m.I.o.N.a nicoolka-H.e.R.m.I.o.N.a | Web | 30. srpna 2009 v 16:05 | Reagovat

ahojík u mě na blogu ses přihlásila do Sonc tak si sháněj hlasi pp Nicoolka-H.e.R.m.I.o.N.a http://harrypotteriscool.blog.cz/0908/sonc-1-kolo#pridat-komentar

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama