Tajemství 1 : Pro Nicoolku

25. srpna 2009 v 11:21 | Maryka13
Kapitola I. Ahoj

Gabriela Marinová studentka v patém ročníku chodila s Seamusem Finniganem. Měli se moc rádi, ale taky se někdy pohádali kvůli hlouposti, jako nějácí sourozenci. Například už jsou v Bradavicích tři měséce, a už se jeden měsíc hádají. Jsou neuvěřitelní hádači. Teď se Seamus chtěl pořád usmiřovat, ale Gabriela ne. Měla dost toho, já se ti omlouvám, já to tak nemyslel, a podobný hlouposti. Tohle neměla ve zvyku. Tohle opravdu ne. Neměla v oblibě se hned usmiřovat po některých hádkách, a pak za dva týdny příjít, a omlouvat se. To opravdu neměla ráda. Gabriela seděla v křesle ve společenské místnosti a dívala se všude kolem. Najednou k ní přišel Seamus.
,,Gabri. Prosím....já se ti omlouvám. Nebyli jsme k sobě dvakrát příjemní, ale, teď se to může změnit.'' Seamus pořád naléhal. Gabriela se zvedla a začala říkat.
,,Copak ti to vůbec nedochází?! Můj ty bože! Já nejsem na tyhle srdeční emoce! Prostě jsme se pohádali a takhle to zůstane! To se prostě nedá nic dělat! Jestli se chceš takhle nadále omlouvat, tak se můžem rozejít!'' Vyštěkla Gabriela. Seamus se zamračil, a odešel pryč. Gabriela se na něj dívala jak odchází. Seamuse to zamrzelo protože to přeci byla jeho dívka. A ne nějaká rozmazlená sestřička! Bohužel se ale tak chovala. Seamus ale nevěděl co má udělat aby se z toho dostala. Aby zase byla normální holka jako před tím. To prostě nevěděla.
,,Zase jste se pohádali?'' K ní přišel Harry. Gabriela se na něho podívala. A přikývla.
,,Jo. Už jsme se znova pohádali.'' Odpověděla Gabriela.
,,Proč se pořád hádáte? Co jste si udělali?'' Zeptal se Harry a mozek mu začal pracovat přemýšlením. Že by kvůli tomu, že na sebe nemají moc času? Nebo protože jednou našla Seamuse se líbat s jinou holkou, ale ona mu to odpustila?
,,Pohádali jsme se, protože, mě znova podvedl. Nedal si říct, a neuposlechl mě. '' Začala mít v očích slzy. Harry ji pohladil po rameni. Gabriela mu pohladila ruku, a dala na ni hlavu.
,,Proč jsou někteří kluci takový pitomci Harry? Proč není víc takových kluků jako jsi ty?'' Začala vzlykat. Harrymu bylo líto, že se trápí. Druhou rukou ji začal hladit po vlasech, a pak jí položil hlavu na hlavu. Byli velice dobrými přáteli. Měli se opravdu moc rádi. Jinak by se dalo říct i jinak, ale to zase ne. Ne, nemilovali se. To zase ne. Ale měli se moc rádi. Gabriela byla moc srdečná. Nedokázala by podvést Seamuse, i kdyby to chtěla. Není jako on. Není ta, který se zalíbí chlapec, začne s ním chodit, a pak se jí zalíbí jiný chlapec a začne toho druhého chlapce podvádět. Ne. Taková ona není. Je jiná. Opravdu jiná. Harry ji políbil do vlasů. Najednou tam přišel Seamus.
,,Ty blázne! To je moje dívka! Dej od ni ruce pryč!'' Vykřikl Seamus. Gabriela se lekla. Harry se zeptal.
,,Máš snad nějaký problém?! Ty jsi ten kdo tady Gabrielu jenom ničí! Ona není pro tebe ta pravá! Najdi si nějakou, která bude jako ty!'' Nakednou se Seamus neovládl, a rozběhl na Harryho tentokrát museůla zasáhnout Gabriela.
,,No tak neblázni! Dyť jsem....''

Pokračování později:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 nicoolka-H.e.R.m.I.o.N.a nicoolka-H.e.R.m.I.o.N.a | Web | 25. srpna 2009 v 11:26 | Reagovat

kwása moc kwása pokráčko pls :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama