Červenec 2009

Vlkodlačí proměna 4

30. července 2009 v 15:38 | Maryka13
Poslední pokračko Vlkodlačí proměny je tady! Všem přeju, aby jste si ji užili! hlavně to přeju Terce, které povídka patří! :)

čtvrtá část

Doktoři zrovna operují Chyu. Tohlecto byla opravdu závažná operace. Zrovna dooperovali. Tohle nebylo jen tak. Tahle operace sice dopadla dobře, ale Chyy prsty nedopadli dobře. Když dooperovali, doktorka vyšla z operačního sálu, aby mohla informovat Daniela o jejím stavu. Daniel se zvedl ze židle, a čekal co mu doktorka poví.
,,Vy jste, její manžel?'' Zeptala se jemným hlasem. Doktorka byla mladá.
,,Ne...jen přítel.'' Odpověděl Daniel. Doktorka přikývla. Nadechla se, aby mohla začít mluvit.
,,Váše přítelkyně bude v pořádku. Sice měla na operačním sále šok, ale to už má za sebou. Bohužel ale musim říct, že její prsty, jsme už zachránit bohužel nemohli. Ale, já silně věřím, že to bez nic zvládne. Co vy? taky tomu věříte? Věříte že to bez nich zvládne?'' Zeptala se doktorka a položila mu ruku na rameno. Daniel přikývl. Doktorka se pousmála, a poplácala ho po rameni. Obešla ho a chtěla odejít. Dan ale za ní ještě zavolal.
,,A...kdybych ji mohl vidět?'' Optal se hlasitě, aby ho slyšela. Doktorka se otočila. Její krásné, špinavě blonďaté vlasy se otočili s ní. Doktorka se usmála.
,,Dnes bohužel už ne. Je vyčerpaná, a potřebuje klid. Až zítra.'' Usmála se a odešla. Dan se za ní jen díval. Jak za ní vlaje ten krátký, bílý plášť. Znovu se posadil na židli, a začal vzpomínat. Něco tajil. Nechtěl to nikomu říct, ale pak se to stejně dozví. Dan se šíleně bojí úplňku. Když mu bylo čtrnáct, kousl ho vlkodlak. Od té doby se proměňuje každý úplněk. Proto nesnášel když někdo mluvil o vlkodlacích. A proto to taky zarazil. Vraťme se do jeho minulosti.
Když bylo Danovi čtnáct, chtěl si udělat poprvé nějakou strašidelnou vycházku. V jednu hodinu ráno se procházel v lese. Když ale uslyšel, že za ním praskají větvičky, přidal na kroku. Vlkodlak na něj skočil. Kousl ho do nohy. Ale když do něj zezadu vletěla kulka, padl na zem a už se nehnul. Nějaký muž ho zachránil. Ale hned zase odešel. Dan taky odešel domů.
Konec Danovích vzpomínek.
Když se Dan tak zamyslel, vzpomněl si, že zítra je úplněk. Odešel z nemocnice, rovnou do svého domova.
Ráno 8 hodin
Dan se probudil na pohovce v osm hodin. Pěkně ho boleli záda. Přece jenom neusnul v nejpohodlnější poloze. Rozhodl se, že navštíví Chyu. V nemocnici stál už u pultu, kde byla zdravotní sestra.
,,Promiňte chtěl bych navštívit slečnu Iruzuky.'' Řekl Dan zdravotní sestře.
,,Jste ojednán?'' Optata se.
,,Ne. Ale-''
,,V tom případě vás ale nesmím pustit!'' Tahle zdravotní sestra se nikdy nechovala hezky k lidem.
,,No ale podívejte mladá paní-'' Najednou k Danovi přišla včerejší doktorka.
,,Sestro, já toho pána znám. Pojďte! odvedu vás za vaší přítelkyní.'' Usmála se.
Dan už seděl u Chyy na židli, a držel ji za ruku. Poté se zvedl a chtěl odejít. Strávil tam čtyři hodiny, a ke všemu u ní na hodinku usnul. Odešel na chvilku domů, aby se trochu ještě prospal.
Večer 8 hodin
Dan se probudil v osm hodin večer. Stalo se něco divného. V puse ucítil také ostré tesáky, jako Chya. Pak ostré drápy a začal se měnit ve vlkodlaka. Dan, jako vlkodlak měl zvláštní mysl a zrak. Proto se ponořil do svých očí, aby viděl co teď, zrovna děje v nemocnici, kde leží Chya. Uviděl, jak se nad její postel sklání postava. A dokonce uviděl i oprovské, ostré zuby od krve. Dan, jako vlkodlak se rozběhl k nemocnici. Když byl v nemocnici, lidé tam panikařili a utíkali. Vlkodlak se rovnou rozběhl k pokoji, kde byl upír a Chya. Upír se podíval na vlkodlaka, a hlasitě zasyčel. Vlkodlak zavrčel. Oba dva se pustili do boje. Upír se ho pokusil kousnout do krku. Však se mu to nepodařilo. Vlkodlak se pral neuvěřitelně. Chránil Chyu. Vlkodlak dával upírovi pěstě, kousal ho a drápal. Nakonec se přeci podařilo zvítězit vlkodlakovi. upír ležel na zemi, a pomalu se začal měnit v oheň, a pak v prach. Vlkodlak se taky začal proměňovat zpět. Dan se držel za břicho. Chya se probrala. Lechce zamrkala, a otevřela oči podívala se na Dana. Ten se na ni podíval taky. Oba dva se na sebe usmáli. Dan k ní došel. Klekl si před ní. Pak se jen políbili navzájem. Krásný, dlouhý a romantický polibek. Doktorka přišla k Danovi a řekla mu.
,,Pojďte. Já vám to vyšetřím. Pak vás zase odvedu. Ano?'' Dan přikývl.
O dva týdny později
Dan se cítil zatim dobře. Ale Chya ještě chvilku musela zůstat v nemocnici, i když se už cítila dobře. Dan jí přinesl květiny. Do pokoje najednou přišla doktorka, která ho vyléčila.
,,Tak pane, přišly výsledky vás, i vaší paní, no a sou to jen dobré zprávy. Je jasné že už se nikdy neproměníte.'' Usmála se a odešla. Chya se taky usmála, a podívala se na Dana.
,,Tak, moc ti děkuju žes mě zachránil.'' Řekla jemným hlasem. Dan se usmál
,,Není zač.'' Řekl a políbil ji.
Konec celé povídky

Tak tohle byl poslední díl. Terko, doufám že se líbila :) a taky doufam, že i ostatním:)
S pozdravem Maryka13

Pěkné videjko!

28. července 2009 v 18:57 | Maryka13 |  Videa-youtube

První video

27. července 2009 v 14:42 | Maryka13 |  Videa-youtube

Zde vaše přání je mým rozkazem! :)

27. července 2009 v 14:20 | Maryka13
Ohledně povídek a jiných věcí se chci zeptat jestli zde mam dát i povídky na přání. Pokud by jste si je přáli, napište to sem prosim.
S pozdravem Maryka13
PS:prosim napište jestli vaše povídka má mít víc dílku, a neb jeden díl. Pokud si přečtete všechny napsané povídky na přání, můžete žádat o další. :) Pozdravuje: Maryka13

Kapitolovky nebo jednorázovky?

25. července 2009 v 18:40 | Maryka13 |  Ankety
Jakou by jste chtěli první povídku?

Má první anketa

25. července 2009 v 18:16 | Maryka13 |  Ankety
Moje první otázka, co si myslíte o mém blogu.